Rokkmuusika legend, üle 30 aasta edukalt maailma lavadel figureerinud Smokie, esineb taas Eestis. Seekord annab Smokie kolm kontserti- 4. augustil Kasepää Laululaval, 5. augustil Kärdla Laululaval ja 6. augustil Kuressaare Lossihoovis.
smokie

Ajalugu

Oma esimese kontserdi Eestis andis Smokie 1991. aastal. Hiljem on nad Eestit külastanud korduvalt.

Smokie tõus tippu sai hoo sisse 1975. aastal lugudega If You Think You Know, How To Love Me ja I’ll Meet You At Midnight.

Sellele järgnesid peagi teised suurhitid nagu Living Next Door To Alice ja Mexican Girl. Ülisuure hitivaramuga bänd on endiselt Euroopa üks nõutumaid rokkartiste ning jagab positiivset laengut mitmetele generatsioonidele.

INFO SMOKIE KASEPÄÄ KONTSERDI KÜLASTAJATELE
Kalevipoja kala- ja veefestivali meeskond pakub SMOKIE kontserdi külastajale võimaluse jääda peale kontserti telklasse ööbima ja samuti on oodatud kõik järgmisel päeval toimuvale Kalevikoja kala- ja veefestivalile.
Telklasse jäämise tingimused:
- ühe telgikoha hind 10 eurot - tasutakse kohapeal
- telklasse on võimalik jätta ka auto, kuid kui vajatakse vahepeal liikuda, on soovitav auto jätta kõrvalasuvasse parklasse
- telkas on wc
- telkla mahutab kuni 100 telki
- telklasse koha broneerimiseks tuleb saata e-mail rummrenee@gmail.com
- eelregistrereimine kestab kuni 30 juuli või kuni kohti jätkub
- telkas on ka valve alates kella 18.00-st
Telka asub kontserdipaigast u. 400m kaugusel Telklasse on võimalik saabuda alates 04.08.17 kell 15.00

Smokie liige Martin Bullard: „Pea kõikjal, kus me käime, naudivad inimesed õhtut nii väga, et öö lõppedes arutavad kõik juba järgmise aasta kontserdi korraldamist. Ju me oleme siis head."

Aarne Valmis: „Seekord jõuame kohtadesse, kus Smokie pole varem kunagi käinud. Esitlusele tulevad kõik ansambli hitid läbi aastakümnete. "

Smokie kontserdid tõmbab käima Karl-Erik Taukar band.